[email protected] +90 (216) 326 57 00

Otomotiv Eğitimler

Otomotiv sanayii, tüm sanayileşmiş ülkelerde ekonominin lokomotifi olarak kabul edilmektedir.  Bu sektördeki değişimler, ekonominin tümünü yakından etkilemektedir. Bu sektör Motorlu Taşıt Aracı üreten bir sanayidir. Dünyada toplam motorlu taşıt üretiminin yaklaşık % 70 ini otomobil üretimi oluşturmaktadır. Türkiyede de bu oran geçerlidir. Bu nedenle otomobil üretimi, güçlü bir yan sanayiini oluşturarak diğer taşıtların üretimine de destek olur. Bu nedenle otomobil üretimi, otomotiv sanayiinin temelidir.

Kritik ve önemli bir sektörde yetişmiş yetkin elemanların olması ve sürekli kendilerini geliştirmeleri gerekmektedir. Üstelik rekabetin, inovasyonun ve değişimin bu denli arttığı bir dönemde kurumlar her zamankinden daha fazla eğitime önem kazanmıştır.

 

Otomotiv Eğitimlerinin Bana Faydası?

Otomotiv eğitim sertifikaları, bir kuruluşu kalite süreçlerini uygulamak, sürdürmek ve etkin bir şekilde desteklemek için gerekli uzmanlığa sahip olduğunuzu gösterecektir. Süreç boyunca, genel performans iyileştirmesine yol açan riskleri ve fırsatları ele alacak sorumluluk alanlarını belirleyebileceksiniz. Ayrıca, kaynakların etkin kullanımıyla tutarlı hizmetler sunabilecek ve hedeflerinize daha hızlı ulaşabileceksiniz. Bu, kişisel performansınızı artırarak hizmetlerin ve / veya ürünlerinizin kalitesini artıracaktır.

Otomotiv Eğitimleri