Bu 2 günlük IATF 16949:2016 eğitimi, yeni iç tetkikçi ve tazeleme eğitimi gerektiren deneyimli iç denetçiler için tasarlanmıştır. Katılımcılar, ISO 9001: 2015, IATF 16949: 2016’nın derinlemesine bir incelemesini ve iç denetimleri etkin bir şekilde hazırlayıp yürütecek araçları tamamlayacaklardır.

Devamını oku

Pazar payı için rekabet arttıkça, en üst düzey ürünleri sağlamak için süreçleri ve kaliteyi izleme ihtiyacı da artmaktadır. Bu uygulamalı seminer, daha yüksek yüzde verim veya daha yüksek kaliteli ürünler veya hizmetler elde etmek için çeşitli süreçlerin iyileştirilmesinde kuruluşunuza yardımcı olmak için istatistiksel işlem kontrolünü uygulamak ve sürdürmek için gerekli becerileri sağlayacaktır.

Devamını oku

Bu bir günlük eğitim, katılımcılara Gelişmiş Ürün Kalite Planlaması ve Üretim Parçası Onay Süreci ile ilgili temel bilgileri sunmaktadır. APQP & PPAP, Gelişmiş Ürün Kalite Planlaması ve Üretim Parçası Onay Süreci anlamına gelir. ISO / TS 16949’u uygulayan şirketler için, piyasa gerekliliklerini ve Müşteri beklentilerini  karşılamalarına yardımcı olmak amacıyla APQP ve PPAP süreçlerini anlamak isteyen şirketler için ideal bir yoldur.

Devamını oku

Bu 2 günlük IATF 16949:2016 Temel Eğitim, katılımcılara IATF 16949 Standardını açıklamayı, Standard uygulamalardan örnekler vererek tanıtmayı hedeflemektedir Bu sayede katılımcılar kendi firmalarında ve sistemlerinde ilgili koşulları sağlayacak şekilde uygulama ve geliştirebilmeleri için gerekli bilgi ve birikim ortamını yakalayabileceklerdir.

Devamını oku

Bu bir günlük eğitim, katılımcılara Temel Ölçüm Sistemleri Analizi (MSA)'nın üretim sürecini kontrol etmede ve geliştirmede önemini anlamalarını ve ölçüm sistemini analiz etmede istatistiksel yöntemleri kullanma konusunda pratik bilgiler öğrenmeleri için tasarlanmıştır.

Devamını oku

Bu 2 günlük FMEA Eğitimi, Hata Türleri ve Etki Analizi, yeni bir ürün / sistemin piyasaya sürülmesinden veya mevcut bir sistemin değiştirilmesinden önce olası arıza türlerinin nasıl belirleneceğine ilişkin prosedürleri, teknikleri ve yöntemleri kapsamaktadır. Katılımcılar, tekniklerin nasıl seçileceğini, projelerin ve ekiplerin FMEA süreçlerini etkin bir şekilde yürütmek için nasıl yöneteceklerini öğrenecekler.

Devamını oku