Bu CQI | IRCA Onaylı eğitimdir. ID:18207

 

Bu 5 günlük kursta katılımcılar, bir ISO 9001: 2015 KYS denetiminin amacını tanımlamayı ve üçüncü taraf sertifikasyonunu tatmin etmeyi öğreneceklerdir.

Devamını oku

Bu CQI | IRCA Onaylı eğitimdir. ID: 1843

2 günlük ISO 9001 temel eğitimi,  katılımcılara ISO 9001 gerekliliklerini ve bir kalite yönetim sistemi temelleri konusunda sağlam bir bilgi vermek için tasarlanmış oldukça interaktif bir eğitimdir.

Devamını oku

Bu eğitim, katılımcılara ISO 9001 ilkelerine dayalı bir risk yönetim sisteminin amaç ve gerekliliklerine genel bir bakış sunar. ISO 9001’e göre sertifikalı, iyi çalışan bir kalite yönetim sisteminin, sürdürülebilir işletme performansı oluşturabilmesi için mükemmel bir başlangıçtır . Örneğin zamanında teslimat, sıfır hata ve zaman kaybını azaltmaya yardımcı olabilir. İş sağlığı ve güvenliği sistemi, işçi güvenliğini sağlamak, hastalık iznini azaltmak ve işyerinde kaza sayısını azaltmak için size yardımcı olur.

Devamını oku

Bu CQI | IRCA Onaylı eğitimdir.  ID: 1779

İki günlük ISO 9001:2015 İç Denetçi, katılımcılara KYS'nin denetim gereksinimlerini anlamalarını sağlamak için tasarlanmıştır.  İşletmelerinizin Kalite Yönetim Sisteminin iç denetimlerini nasıl yapılacağını öğreten oldukça interaktif bir eğitimdir.

Devamını oku

 Bu CQI | IRCA Onaylı eğitimdir. ID: 1696

Bir günlük bu eğitim sonucunda katılımcılar, revize edilmiş olan ISO 9001 standardındaki değişiklikler hakkında bilgi ve standardın güncel versiyonu doğrultusunda denetim yapma becerileri elde edecektir.

ISO 9001:2015 Geçiş Eğitimini tamamlamak için katılımcıların öncesinde ANNEX SL eğitimini almış olmaları gerekmektedir.

Devamını oku