[email protected] +90 (216) 326 57 00

İnsan Kaynakları Eğitimleri

İnsan Kaynaklı Eğitimleri günümüzde her zamankinden daha da önemli hale gelmiştir. Çünkü kurumların başarısı yetişmiş elemanları ile mümkün olmaktadır. Bu yüzden insan İK departmanı ve çalışanları her geçen gün önem kazanmaktadır.

İK departmanı şirketlerin çalışan profilini belirleyen, adaylar arasından şirkete uygun olanları seçen, onları işe alan, şirkete adapte eden ve tüm bu süreçleri titizlikle takip eden, çalışanların taleplerini alan ve karşılayan departmandır.

Kısacası İK, şirketteki tüm insanların yani personelin şirkete verimli olacak şekilde yönetilip yönlendirilmesinden sorumlu departmandır, birazdan adım adım detaylara da gireceğiz.

TTMİstanbul olarak insan kaynakları uzman yöneticilerinin ihtiyacı olan güncel İnsan Kaynakları Eğitimleri sunmaktadır. Konunun uzmanı eğitimenlerimizle kurumunuzun bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamaya hazırlar.

İnsan Kaynakları Eğitimleri ve Faydası?

İnsan kaynakları departmanlarına sahip olan şirketler çalışanları ile daha az sorun yaşayan şirketlerdir. Aynı zamanda bu departman aracılığı ile kimin ne kadar çalıştığı bilgisine ulaşmak da daha kolay oluyor. Profesyonel bir insan kaynakları uzmanına sahip olan şirkette ödül sistemi daha iyi çalışıyor ve sorunlar daha hızlı çözülüyor.

İnsan Kaynakları Eğitimleri

 • İK İş Hukuku Uygulamaları

  Eğitimin Amacı Özellikle İnsan Kaynakları Yönetiminin ayrılmaz bir parçası haline gelen İş hukuku uygulamaları, iş...
 • İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

  Eğitimin Amacı İnsan Kaynakları alanında uzmanlaşmak ve bilgi sahibi olmak isteyen bireylere yönelik temel eğitim...
 • Performans Yönetimi

  Eğitimin Amacı İnsan Kaynakları alanında çalışanlara yönelik iki günlük eğitim olarak tasarlanmıştır. Eğitim süresince Performans...
 • Ücret ve Yan Haklar Yönetimi

  Eğitimin Amacı Günümüzde çalışan bağlılığı anketlerinde motivasyon kaynaklarından biri olarak yer alan Ücret ve Yan...