[email protected] +90 (216) 326 57 00

Hakkımızda

Biz Kimiz

TTM Istanbul Yönetim sistemleri konusunda eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek amacıyla kurulmuş bir Türk firmasıdır. Yönetim Sistemleri, Kalite ve Kişisel gelişim konularında hem yurt içinde hemde yurt dışında hizmetler vermektedir.

TTM Istanbul eğitim alanında, uzman kadrosuyla, başta yönetim sistemleri olmak üzere iş dünyasının ihtiyacı olacak her alanda eğitimler verebilmek üzere kendisini geliştirmektedir. Bu doğrultuda uluslararası standartlara bir eğitim firması olma amacıyla hem CQI | IRCA hem de CPD tarafından Akredite eğitim kuruluşu olarak onaylanmış tek Türk firmasıdır. 

CQI | IRCA tarafından akredite eğitim firması olarak onaylanan TTM Istanbul bu alanda en fazla onaylı eğitimlere sahip olan en büyük yerli firmadır.  CQI | IRCA eğitim standartlarına göre hazırlanan ve onaylanan ISO Baş denetçi, İç tetkikçi ve Temel eğitimleri vermektedir. 

ISO Yönetim Standartları yanı sıra firmaların ve çalışanlarının gelişimi amacıyla kalite ve kişisel gelişim eğitimleri sunmaktadır. Bu doğrultuda hazırladığı eğitimler CPD Certification Services tarafından akredite edilmiştir.

 

                                                 -                                       

Katılıma Açık Eğitimler

Farklı konularda hazırlanmış ve genel katılıma açık olan eğitimlerdir. Eğitimlerin tarihlerine Progam menümüzden luaşabilirsiniz

Kurum İçi Eğitimler

Danışmanlarımızın kurumunuz için hazırlayacağı özel eğitimlerdir. Bu eğitimler katılımcıların ihtiyaçlarına göre şekillendirilir.

Nasıl Eğitim Alabilirim?

Kişisel ve mesleki yetkinliklerinizi artırmanız için farklı eğitimler hazırladık.

 • Alan Belirle

  Kendinizi geliştirmek istediğiniz sürekli gelişim, uygulama veya ISO ile ilgili konu alanlarından birini seçin

  Devamını oku
 • Eğitim Seç

  Öğrenmek istediğiniz konu ile ilgili hazırlanmış eğitimlerden birini seçebilirsiniz. Eğitimler genel katılıma açık veya kuruma özel eğitim olabilir.

  Devamını oku
 • Kayıt Yaptır

  Açık eğitimler için kayıt yaptırabileceğiniz gibi kurumunuz için özel eğitimler hakkında bilgi de alabilirsiniz.

  Devamını oku

55+

Eğitimler

2270+

Katılımcı

30+

Eğitmenler

12+

Eğitim Lokasyonları

Mutlu Katılımcılar

Uluslararası denetime açık olan eğitimlerimizden