[email protected] +90 (216) 326 57 00

Uygulayıcı Eğitimleri

Diğer tüm eğitimlerden farklı olarak, Uygulayıcı Eğitimleri, katılımcıların bir sistemin en etkin nasıl kurulacağını ve nasıl sürdürüleceğini anlatan ve bunun için gerekli bilgi ve becerileri kazandıran eğitimlerdir.

İster meslekte yeni olsun, ister sertifikalı bir uzman, TTM İstanbul’da bilginizi ve yeteneklerinizi geliştirmek ve organizasyonunuzun standartlarını yükseltmek için sizlere pek çok fırsat sunuyoruz.

Türkiye'de ilk defa farklı Yönetim Sistemlerinin uygulayıcıları için hazırlanmış eğitimler CPD tarafından akredite edilmiştir. Bu programlar katılımcılara farklı Yönetim Sistemlerinin kuruluşlarında nasıl uygulanacağı ile ilgili gerekli bilgi ve becerileri sunmaktadır. Eğitim sonunda yapılacak olan sınav başarısına göre uluslararası geçerliliği olan sertifika verilecektir.

                

The CPD Certification Service Eğitim, Seminer, Konferans, e-kurslar gibi öğrenme ve Mesleki Gelişim konularını akredite eden uluslararası bir kuruluştur. CPD  ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

 

 

Uygulayıcı Eğitimleri