Hakkımızda

1957-

Mehmet Küpeli

Mehmet Küpeli, 1957 yılında Aksaray'da  doğmuştur. İlk, Orta ve Lise deneyimini Aksaray'da tamamlayarak ailesinin geleneğini devam ettirmek için genç yaşta yurdışına çıkarak ticaret hayatına atılmıştır.
Yurt dışında yardım dernekleri, gazetelerde köşe yazarliklari yapmıştır. 1990 yılında Viyana'da ilk Türk Helal Et mamulleri üreten bir firma kurmuştur.
Uzun süren yurt dışı serüveninde  birçok alanda uzmanlaşarak tekrar Türkiye'ye  gelerek Belgelendirme şirketini kuruyor ve sonrasında 2014 yılında TTM Istanbul şirketini kurmuştur.
Kendisi 4 çocuk babasıdır..

"İnsanları sevin, iş hayatınızda tek ihtiyacınız olan şey, biriktireceginiz iyi dostlarınız olacaktır"

Değerlerimiz

Başarıya giden yol ve
TTM'in rolü

TTM Istanbul Yönetim sistemleri konusunda eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek amacıyla kurulmuş bir Türk firmasıdır. Yönetim Sistemleri, Kalite ve Kişisel gelişim konularında hem yurt içinde hemde yurt dışında hizmetler vermektedir.

TTM Istanbul eğitim alanında, uzman kadrosuyla, başta yönetim sistemleri olmak üzere iş dünyasının ihtiyacı olacak her alanda eğitimler verebilmek üzere kendisini geliştirmektedir. Bu doğrultuda uluslararası standartlara bir eğitim firması olma amacıyla  CPD tarafından Akredite eğitim kuruluşu olarak onaylanmış tek Türk firmasıdır.

CPD tarafından akredite eğitim firması olarak onaylanan TTM Istanbul bu alanda en fazla onaylı eğitimlere sahip olan en büyük yerli firmadır.  CPD  standartlarına göre hazırlanan ve onaylanan Uygulayıcı, ISO Baş denetçi, İç tetkikçi ve Temel eğitimleri vermektedir.

ISO Yönetim Standartları yanı sıra firmaların ve çalışanlarının gelişimi amacıyla kalite ve kişisel gelişim eğitimleri sunmaktadır. Bu doğrultuda hazırladığı eğitimler CPD Certification Services tarafından akredite edilmiştir.

 

0 +

Toplam Eğitim

0

Katılım

0 +

Eğitmen

0 +

Eğitim Lokasyonu

Katılıma açık eğitimler

Farklı konularda hazırlanmış ve genel katılıma açık olan eğitimlerdir. Eğitimlerin tarihlerine takvim menümüzden ulaşabilirsiniz.

 

Kurum içi eğitimler

Danışmanlarımızın kurumunuz için hazırlayacağı özel eğitimlerdir. Bu eğitimler katılımcıların ihtiyaçlarına göre şekillendirilir.

 
EĞİTİMLER

Adımlar ve Süreç

Kişisel ve mesleki yetkinliklerinizi artırmanız için farklı eğitimler hazırladık.