Pentest Eğitimi

Pentest Eğitimi

TTM Istanbul

Eğitim Hakkında

3 günlük Pentest Eğitimi (Penetrasyon Testi Eğitimi) %25 anlatım %75 uygulama şeklinde olacaktır. Ayrıca katılımcılar eğitime  bilgisayar ile gelmek zorundadır.

Eğitim sonunda tüm katılımcılara Katılım Sertifikası verilecektir. Katılımcılar ISO 27001 standardının gereklerinden olan Penetrasyon Testi hakkında bilgi edineceklerdir.

Ayrıca katılım sertifikasının yanında aşağıdaki şekilde isteyenler sınava girerek  uluslararası sertifika da alabilirler. Bu eğitimden sonra isteyen adaylarımız direk VSS sınavına girebilirler. Bu eğitim içeriği VSS için yeterlidir.

Gereklilikler

  • Minimum 2 yıl sistem network yönetiminde çalışmış temel network ve işletim sistemi yapılarına uzman seviyede hakim
  • İntel Core İ5 – 8 GB memory Sıfır kurulmuş Windows 7 işletim sistemi (Domaine eklenmemiş ve üzerine hiçbir şekilde anti virüs kurulmamış) Taşınabilir bilgisayar ile katılmaları gerekmektedir.

Kimler katılmalı?

  • IT güvenlik görevlileri, denetçiler, güvenlik uzmanları, web yöneticileri ve ağ altyapı bütünlüğü konusunda çalışmalar yapan herkes.
  • Network Uzmanları, BT Güvenlik Çalışanları, Güvenlik Uzmanları, Bilgi Güvenliği Alanında Kariyer Yapmak İsteyenler, Site Yöneticileri, BT Risk Çalışanları, Sistem ve Ağ Yöneticileri

Your Instructors

TTM Istanbul

0/5
82 Eğitimleri
0 Reviews
3 Students
See more